Pilnie poszukujemy do współpracy grafika 3D oraz animatora Adobe Affter Effect

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Bardzo ważne, aby zainteresowany posiadał własne portfolio.

Wszystkie nasze realizacje zamieszczone na stronie są zgodne z zaleceniami klientów. Przedstawiamy głównie projekty w formie obrazka ze względu na ostateczny wygląd danego projektu. Po oddaniu danej pracy klientowi bywa, że nie mamy wpływu na jego dalszy wygląd. Poniżej kilka kluczowych informacji odnośnie naszych prac.

WSPARCIE TECHNICZNE

do 24h od otrzymanego e-mila

Wszyscy naci klienci mogą liczyć na stałe wsparcie techniczne jak i merytoryczne. W wielu przypadkach prowadzimy konwersację wideo, aby klient mógł samodzielnie edytować strony i sklepy.

GRAFIKA DEDYKOWANA

szata graficzna pod klucz

Grafikę dedykowaną tworzymy pod kątem najnowszych technologi z dopasowaniem do wszystkich urządzeń mobilnych. Dzięki tak dopracowanym szczegółom szata graficzna zawsze wygląda idealnie.

100% SATYSFAKCJI

realizujemy założone cele

Tworząc poszczególne projekty dla partnerów nigdy nie wyznaczamy precyzyjnie czasu realizacji zamówienia, ponieważ dla nas najważniejsze jest to, aby klient otrzymał ostatecznie produkt taki jaki chciał w 100%.

OPINIE KLIENTÓW

poparte referencjami

Jakość jaką oferujemy jest najwyższa, a mogą się Państwo o tym przekonać czytając opinie naszych klientów na Allegro lub na naszej stronie. Dla nas najważniejszy jest klient!

Design 90%
Technologie front-endowe (m.in. HTML5,CSS3,JS) 80%
Technologie back-endowe (m.in. PHP) 70%
SEO i zagadnienia z pogranicza reklamy 55%

Witryny internetowe oraz sklepy są projektowane w technologii jakiej życzy sobie klient. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest WordPress . Jak tylko pojawiają się nowe rozwiązania to natychmiast wprowadzamy je w życie.

Poniżej przedstawiamy część naszych realizacji i nie wszystkie będziemy zamieszczać, ponieważ taka baza projektów jest zbyt dużą, ale można śledzić nasze realizacje w dziale „Aktualności”.

LukTech

Strony internetowe

LENTUS-MILITARIA

Strony internetowe

Przychodnia Grunwaldzka

Strony internetowe

KORCZAK

Strony internetowe

Alchemia Smaków

Sklepy internetowe

Sezam Taxi Gliwice

Strony internetowe