Pilnie poszukujemy do współpracy grafika 3D oraz animatora Adobe Affter Effect

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Bardzo ważne, aby zainteresowany posiadał własne portfolio.

Aktualności z życia naszej firmy

Gru 2016
29 Gru 2016

Zapraszamy! Bizzaro.pl

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z najnowszym sklepem stworzonym dla firmy Bizzaro. Wyjątkowa firma oferująca modę damską. Każda kobieta zapewne znajdzie tam bardzo atrakcyjne oferty ;). W najbliższym czasie zaprezentujemy kolejne nasze prace dla tej firmy. Zachęcamy także na profil facebooka, który jest zawsze aktualny!
https://www.facebook.com/Bizzaro_pl-1651946461752786/
29 Gru 2016

Czas na relaks – KAWA!

Na dziś koniec pracy! Podczas aktualizacji strony trafiłem na jeden z ciekawszych szablonów allegro jaki robiliśmy dla firmy Lentus-militaria, a poniżej link bezpośredni na jakim można zobaczyć w pełni jego funkcje, animacje. Jest to projekt związany z militariami i na prawdę ciekawy zwłaszcza dla tych co pasjonują się tego rodzaju "rozrywką" 😉 - Podgląd szablonu (link) / link do sklepu naszego klienta: https://sklep.lentus-militaria.pl/
29 Gru 2016

Witamy na naszej nowej stronie!

Nowy start! Dziś oficjalnie ruszyła nasza nowa strona firmowa. Każdego dnia będziemy uzupełniać naszą stronę o kolejne wpisy, a przede wszystkim realizacje. Istniejemy już praktycznie dwa latka i trzeba przyznać, że prac jest sporo ;). Już dziś możemy zapowiedzieć, że w najbliższym czasie ruszy dział "Promocje", w którym będziemy oferować bardzo atrakcyjne pakiety dla nowych firm, które dopiero co otworzyły własny biznes! Atrakcyjne ceny to nie wszystko, ponieważ najważniejsza jest jakość. Nie będę aż tyle rozpisywał, bo cała niespodzianka ulegnie w gruzach ;). Zapraszamy wkrótce!